Karca Köyü yayla bayramı her yıl Temmuz ayının ikinci pazar günü yapılır.2018 yılı bayramımız 08 Temmuz pazar günü yapılacak.
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

BOLU - MerkezBOLU - Merkez
KARCAKARCA
KÖYÜKÖYÜ
wwwwww
.karcakoyu..karcakoyu.
comcom
KARCA KÖYÜ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
Dernek Logosu Dernek LogosuTARİHTE BUGÜN TARİHTE BUGÜN

CanlıCanlı Yayın Yayın
UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
İletişimİletişim Formu Formuinfo@

YAYLA BAYRAM TARİHİMİZ HAKKINDA

YAYLA BAYRAM TARİHİMİZ HAKKINDA


defa gösterilmiştir
08.TEMMUZ 2018 GÜNÜ YAYLA BAYRAMI İPTAL OLABİLİR.
                      DUYURU
                     Bu yıl 19.sunu düzenleyeceğimiz  KARCA KÖYÜ YAYLA BAYRAMI tarihimiz bilindiği üzere 8 Temmuz 2018 tarihinde yapılacaktır..
Bir yıl öncesinden Temmuz ayının ikinci haftası olarak tarih belirlenmiş ve KARCA KÖYÜ Takvimlerinede bilgi amaçlı yazılmıştır.
Bu tarihe göre Köy halkımız  düğün tarihlerini belirlemiştir... Özel günlerin hem başka köylülerimizle  denk gelmesini önlemek, hemde bir düzen
 içerisinde bir arada olmak adına bu uygulama yıllardır devam etmektedir.

​                     Bu yıl Ülkemizde alınan erken seçim kararı gereği 24 TEMMUZ da seçim yapılacaktır, ikinci tura kalırsa 15 gün sonrası 08 TEMMUZ 2018 da ikinci seçim yapılacaktır.
2 TUR SEÇİMİ yapılırsa..Yayla bayram tarihimize denk gelmesi sebebi ile..  Diğer Tarihlerin dolu olması..  Köylülerimizin özel günlerine Denk gelmemesi adına..
                    Yayla Bayramını Düzenleyen Karca Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetimi  Muhtarımız ve Köy Halkımızın bilgisi dahilinde 2018 Yılında yapılmayacaktır. 

                     8 TEMMUZ 2018 Günü Seçim olmaması durumunda yapılacak olan Karca Köyü yayla Bayramı güreşleri halkımızın talebi ve isteği doğrultusunda yerel olarak yapılacaktır. Bölgemizde güreş tutan yerel pehlivanlarımızın boy göstereceği Bayramıza.. Tüm halkımız güreş tutan pehlivanlarımız.. davetlidir.
   

                            
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0273

© 2013 karcakoyu.com
KARCA KÖYÜ WEB SİTESİ http://www.karcakoyu14.com

Tam Ekran